+38 050 909-09-22   +38 098 909-09-22

ruuk

Гарантії на доставку автомобілів з США

Купити автомобіль з США за допомогою компанії "AUTO SALE USA" означає - позбутися від ризику покупки «кота в мішку» і додаткових прихованих витрат, які неодмінно вам "втілити" більшість компаній.

Даємо гарантію на:

 • висновок чесного договору, в якому чітко прописані умови покупки і обов'язки компанії;
 • надання правдивої історії транспортного засобу (звіти «CarFax», «AutoCheck») та інші;
 • фото звіт придбаного авто на аукціоні, незмінність стану автомобіля перед вантаженням в контейнер;
 • можливість відстеження місцезнаходження транспортного засобу і всіх витрат на даний момент з купівлі і доставці;
 • укладення договору на страхування авто, з подальшою грошовою компенсацією в разі втрати або пошкодження автомобіля під час доставки.

Garantii.png

Ми гарантуємо:

Повну законність

 • Все куплені нами автомобілі офіційно дозволено ввозити на територію України відповідно до чинного Законодавства.
 • Митне оформлення. Відповідно до норм українського законодавства розмитненні підлягають усі транспортні засоби, що ввозяться з-за кордону.

Детальну звітність

 • Надамо всі необхідні документи про покупку, відправлення і доставку автомобіля.
 • Ви будете поінформовані про кожну стадію замовлення, з наданням фотозвіту.

Ретельний контроль доставки авто з США в Україну

 • Уявімо автомобіль з аукціону в порт. Погрозами в контейнер і зустрінемо в Україні. Супровід входить у вартість послуг покупки.
 • Надішлемо фото контейнера з підтвердженням навантаження і відправлення транспортного засобу.

Гарантуємо повне виконання зобов'язань, які бере на себе компанія AUTO SALE USA, в повній мірі. Між клієнтом і організацією, що надає послуги, складається офіційний договір, в якому прописуються всі нюанси співпраці. Юридичну силу документ наділяється з того моменту, коли він буде підписаний обома сторонами. Термін його дії закінчується тільки після того, як будуть виконані всі зазначені вимоги.

Основні пункти договору між компанією і клієнтом

Документ про співпрацю роздруковується у двох примірниках для кожної із сторін, що підтверджує легітимність і офіційний характер угоди. У договорі обов'язково прописуються такі дані:
• терміни виконання;
• тарифи;
• інформація по транспортним засобам, які можуть бути замовлені клієнтом.
З юридичного боку, всі автомобілі, що ввозяться компанією AUTO SALE USA, є цілком легальними і не числяться в угоні. З урахуванням всіх вимог законодавства, їх можна сміливо ввозити і виконувати процес повної митного очищення.
Оплати за автомобіль, що здійснюються з боку клієнта, відбуваються на повністю законних підставах і до моменту, поки не будуть врегульовані всі відносини між сторонами угоди, не можуть бути змінені. Всі платежі, що надходять від покупців, абсолютно офіційні. Проводити їх слід безпосередньо від імені особи, зазначеного в договорі в якості майбутнього власника автомобіля.

В інвойсі в обов'язковому порядку вказується ПІБ власника, марка авто, модель і спеціальний VIN-номер транспортного засобу. Між сторонами договору виключається можливість прихованих платежів та додаткових комісій.
У кожного клієнта є можливість здійснити такий процес, як розірвання договору з компанією AUTO SALE USA без штрафів і нарахування пені. Припинення договірних відносин такого роду можна виконати до моменту здійснення операції з купівлі авто.

За домовленістю, транспортний засіб, завдяки роботі фахівців компанії, може бути поставлено на облік МВС в будь-якому із сервісних центрів країни.
Про автомобілі, привезеному з США, кожен покупець заздалегідь отримує тільки достовірну і повну інформацію. Він знатиме про те, яка кількість власників було раніше у придбаного засобу пересування, його історію та показники ступеня пошкодження, якщо авто було учасником ДТП.
Компанія працює виключно з перевіреними майданчиками-аукціонами і продавцями. Покупець може розраховувати на надання допомоги в плані перевірки і підбору транспортного засобу, а також сприяння при пошуку необхідних запчастин і ремонту в разі поломки в ході експлуатації.

Авто в наявності
Статті
Актуальні лоти завжди під рукою!