+38 050 909-09-22   +38 098 909-09-22

ruuk

Про компанію Autosale - ASU

about.jpg

AUTO SALE USA (ASU) (АСУ) - відносно молода компанія. Ми хочемо заслужити вашу повагу, тому у вас буде найкраща ціна і багато-багато уваги. Ми існує для того, щоб надати звичайним людям в Україні доступ на рівні дилерів до автомобілів, які вони хочуть за найкращими цінами. Наші клієнти щодня економлять тисячі доларів на вживані автомобілі, і ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до нас в пошуку відповідного автомобіля по неперевершеною ціною!

AUTO SALE USA дає вам доступ на рівні дилера до всіх аукціонним будинкам старих, утилізованих і страхових автомобілів в США і Канаді. Ми даємо вам миттєвий доступ до більш ніж 200 000 проданих на аукціонах автомобілів, дозволяючи вам заощадити тисячі доларів при купівлі і доставці автомобілів через один зручний портал.

Компанія AUTO SALE USA дозволяє будь-якій людині в будь-якій точці світу отримати доступ до всіх аукціонним будинкам з порятунку і страхування автомобілів в США, використовуючи нашу дилерську ліцензію на нашому сайті. За допомогою нашої платформи ви можете заощадити кругленьку суму, зробивши покупку авто через нас, з вигодою 30-50%. від ринку України.

Хоча сам процес досить простий, але пошук оптимального варіанту і навігація AS-IS може зажадати деяких навичок, тому наші фахівці по аукціонах завжди поруч, щоб ви були повністю поінформовані на кожному етапі аукціону. У нас працюють професіонали своєї справи, і їх мета - допомогти вам знайти кращий автомобіль за найнижчою ціною.

Наші переваги:

  • Прямий договір з компаніями-автовозами в США, які дають можливість пропонувати вам кращі ціни і безпечне транспортування ваших машин з аукціону до порту навантаження в Америці.
  • Можливість завантажувати машини в 5 портах США (NJ / GA / FL / TX / CA) що дає нам можливість закуповувати і транспортувати машини в найближчі порти з усіх штатів.
  • Професійний досвід і знання, накопичені в результаті власних помилок і роботи над ними!
Авто в наявності
Статті
Актуальні лоти завжди під рукою!